Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
13081
27.07.2010, 08:18
sandbender
napisał(a):
No a jak miało by być? co jest złego w tym, że woda spłynie w kierunku parku?
No właśnie nic
Ale tematy się kończą i płaczki czują się niespełnieni dlatego krytykują wszystko ....nawet te logiczne rozwiązania .
VanBasten
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do VanBasten
Znajdź inne posty napisane przez VanBasten