Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13081
Stary 27.07.2010, 08:18
sandbender napisał(a):Wyświetl post
No a jak miało by być? co jest złego w tym, że woda spłynie w kierunku parku?
No właśnie nic Ale tematy się kończą i płaczki czują się niespełnieni dlatego krytykują wszystko ....nawet te logiczne rozwiązania .
Odpowiedz cytując