Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31941
Stary 26.07.2010, 23:26
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
A moze jak przestanie wybrzydzac itd to bedzie sia dalo z nim porozumiec

ciekawe czy uda sie z Chavezem,i jestem bardzo ciekaw kim moze byc ten hit transferowy

z poczatku obawialem sie ze to moze byc "Ebiiiiiiiii" ale dzis mi ulżyło,Jardel poszedl do Bulgarii to moze bysmy jakas podstarzala gwiazdke tak do nas sciagneli
mam nadzieję że szczególnie transfer Chaveza dojdzie do skutku mi się wydaję że to będzie ktoś pokroju Vasela lub Kanu ; ]
Odpowiedz cytując