Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
31941
26.07.2010, 23:26
Wojtas
napisał(a):
A moze jak przestanie wybrzydzac itd to bedzie sia dalo z nim porozumiec
ciekawe czy uda sie z Chavezem,i jestem bardzo ciekaw kim moze byc ten hit transferowy
z poczatku obawialem sie ze to moze byc "Ebiiiiiiiii" ale dzis mi ulżyło,Jardel poszedl do Bulgarii to moze bysmy jakas podstarzala gwiazdke tak do nas sciagneli
mam nadzieję że szczególnie transfer Chaveza dojdzie do skutku mi się wydaję że to będzie ktoś pokroju Vasela lub Kanu ; ]
Wisielak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisielak
Znajdź inne posty napisane przez Wisielak