Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
31919
26.07.2010, 22:33
maci0s
napisał(a):
Na bank sie dostanie Basałajowi ze opchnął Głowe, Marcelo, Alvareza,
Diaza
...
Po prostu nie wierzę, że ci się "wymsknęło". Na bank napisałeś to z premedytacją.
Kiedy, gdzie i za ile? I ile będziemy musieli czekać na następce?
hawkins
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawkins
Znajdź inne posty napisane przez hawkins