Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
2607
26.07.2010, 21:47
Wisła Kraków-Karabag Agdam bedzie na 100% na Polsacie otwartym.
http://programtv.interia.pl/kanaly/p...186,17031047,7
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW