Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31903
Stary 26.07.2010, 21:22
Ty piszesz o moim poziomie człowieku ogarnij sie, bo jesteś pośmiewiskiem tego forum, a uważasz sie za Bóg wie kogo. Nie strasz mnie moderatorem, bo jeśli dostane bana (nie pierwszy nie ostatni) to będzie tylko dowód że można bezkarnie pluć na klub i nikt nie może tego negować bo wielki pan wolf może wszystko. Rośiewanie nieprawdzywych informacji, a taka jest to ze Głowa sam nie chciał odejść chyba też powinno być karane ( a wiem dokładnie jak było pisałem o tym, bo p. Arka znam, bo bywa moich sklepach i sam przyznał że to dla niego najlepsze wyjście)
Koniec OT
Odpowiedz cytując