Edo napisał(a):

|
Chwała Panu , że nie ściągnęli Smolarka. Chłop by zrobił komin płacowy a tak pożyjemy i zobaczymy co będzie prezentował w Polonii
|
Mnie też to cieszy
Owszem Smolarek może i coś wskóra (nie mam do niego niechęci) ale jakby się okazało że on tak z 2 razy więcej zarabia niż Żuraw czy Paweł Brożek a gra słabiej.... kto wie czy nie byłoby kwasów w Naszym zespole.