Wyświetl pojedynczy post
prorok
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31899
Stary 26.07.2010, 21:12
dziwne ,że jak ktoś dyskutuje z wolfy to zawsze ten ktoś wychodzi na idiote...przynajmniej on tak pisze bo sam jest wyrocznią i wszechwiedzącym cwaniakiem!troche pokory człowieku nie jestes nieomylny i wszechwiedzący!a te twoje narzekania i płacze ze ciagle cos nie tak wsadż sobie gdzieś...bo my kibice wierzymy w lepsze jutro a nie placzemy z byle powodu
Odpowiedz cytując