Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31897
Stary 26.07.2010, 21:01
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Tak, to na pewno ONI wszystko ukartowali i to jest głębszy spisek Miał gigantyczny powód by kłamać, zwłaszcza, że taki Głowa mógłby to sprostować i prezes wyszedłby na idiotę.
Serio? Czyli Głowacki jako jedyny nie miał w kontrakcie zapisu zabraniającego mu komentowania decyzji klubu z okresu jego pracy w nim? To pewnie za zasługi

Kto tu wyszedł na idiotę, to faktycznie dobre pytanie.

blackluk - nie zniżę się do Twojego poziomu, poczekam na moderatorów
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując