kacpergawlo napisał(a):

Tak, to na pewno ONI wszystko ukartowali i to jest głębszy spisek Miał gigantyczny powód by kłamać, zwłaszcza, że taki Głowa mógłby to sprostować i prezes wyszedłby na idiotę.
|
Serio? Czyli Głowacki jako jedyny nie miał w kontrakcie zapisu zabraniającego mu komentowania decyzji klubu z okresu jego pracy w nim? To pewnie za zasługi
Kto tu wyszedł na idiotę, to faktycznie dobre pytanie.
blackluk - nie zniżę się do Twojego poziomu, poczekam na moderatorów
