Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31896
Stary 26.07.2010, 20:54
Wolf że tak zapytam ty jesteś taki ograniczony czy tylko udajesz, bo twoje posty sa przesiąknięte pesymizmem i ironią. Zastanawia mnie czy ty w ogóle jesteś naprawdę kibicem tego klubu czy tylko mienisz sie nim tylko poto abyś mógł wylac tonę pomyji na wszystko i wszystkich związanych z Wisłą. Żal czytać twoje komentarze.
Co do znanego nazwiska chciałbym żeby był to skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia i o ile się nie mylę to o takiego właśnie zawodnika Wisła się stara.
Odpowiedz cytując