|
Senior Member
Offline
|
#1352

26.07.2010, 20:49
|
Cytat:
Mamy dla Was nowe informacje dotyczące wyjazdu na rewanżowy mecz 3. rundy eliminacji do LE w Baku. 
W tym momencie klub rozważa wynajęcie dwóch samolotów czarterowych. Warunkiem jest odpowiednia liczba zainteresowanych wyjazdem. Dzięki dobrej współpracy z klubem za przelot w obie strony oraz nocleg trzeba będzie zapłacić 1900 zł.
Biorąc pod uwagę obowiązujące stawki cena jest naprawdę atrakcyjna.
Jedynym dodatkowym kosztem będzie ten związany z wyrobieniem wizy, który wynosi około 60 Euro.
Osoby zainteresowane wyjazdem niech przygotują się na złożenie wniosku o wizę , potrzebny będzie też paszport, 2 zdjęcia o wymiarach 3,x4,5 cm.
WNIOSEK WIZOWY: http://azembassy.pl/pl/dload/vaf.pdf
Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o zgłoszenie się do wtorku 27 lipca do godz. 12 na adres mailowy: naszewyjazdy@kibice wisly.pl (bez odstępu)
Ci, którzy już wysłali swoje zgłoszenie, nie muszą tego robić ponownie.
|
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 26.07.2010 o godz. 20:52.
|
|