Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31895
Stary 26.07.2010, 20:45
a może Ronaldinho? Jeśli nie schudnie to może nikt go nie zechce i przyjdzie do nas. Gruby może i jest ale zna go każdy. Dostanie dwie minuty na koniec meczu i gitara.
Odpowiedz cytując