Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31893
Stary 26.07.2010, 20:41
Chwała Panu , że nie ściągnęli Smolarka. Chłop by zrobił komin płacowy a tak pożyjemy i zobaczymy co będzie prezentował w Polonii
Odpowiedz cytując