Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
31893
26.07.2010, 20:41
Chwała Panu , że nie ściągnęli Smolarka. Chłop by zrobił komin płacowy a tak pożyjemy i zobaczymy co będzie prezentował w Polonii
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo