Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
31892
26.07.2010, 20:35
Taaa 36 lat już nie przesadzajcie jak dla mnie to nam aktualnie potrzeba wzmocnić środek i lewą obrone do tego sprzedać Diaza i zamykamy kadre
wiślak1906forever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiślak1906forever
Znajdź inne posty napisane przez wiślak1906forever