|
też mi się wydaje że był by z mocnieniem... wiesz w przyszłości Tiboni a zanim Rios... mogły być dobry duet techniczny który dodatkowo dogrywa do rosłego napastnika który musiał by ładnie strzelać, zastawiać dokładnie mówiąc być egzekutorem tak jak brożek a do tego mieć wzrost ;P no ale to Tylko moje fanaberie ;D
|