UcheJ napisał(a):

Basałaj potwierdził również, że klub nie doszedł do porozumienia z Atalantą Bergamo w sprawie angażu włoskiego napastnika Christiana Tiboniego, który przypadł do gustu trenerowi Henrykowi Kasperczakowi. - Nie doszliśmy do porozumienia z Atalantą Bergamo. W związku z tym rozmowy te są zawieszone - stwierdził prezes Wisły.
Mam przeczucie że to byłby hit no ale szkoda że się go nie uda pozyskać... bo gościu mógł się sprawdzić... ;D
Liczę na Riosa który jak się może udać może być zbawieniem naszym w ataku tak po ciuchu liczę na to... ;D
|
Dzisiaj na Orange Sport Info Basałaj powiedział, ze rozmowy sa na ten czas zawieszone wiec byc moze jezeli nadal beda sie nim interesowac to w koncu dogadaja sie z Atalantą. Chociaz w obecnej sytuacji mamy Brozka, Zurawia, Bogusia i Riosa wiec i tak bedzie w czym wybierac.