Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 26.07.2010, 20:16
Znowu posty, ktore sa poprostu durnowate. Paljic(facet blakajacy sie po 2, 3, 4 lidze) - fajnie/super, Smolarek(uczestnik MS i ME, do ktorych nas wprowadzil i jedyny Polski napastnik z normalna srednia bramkowa w kadrze), Wichniarek(dwukrotny krol strzelcow II Bundesligii, kilka sezonow w I-szej Bundeslidze, gdzie strzelal przynajmniej 10 bramek) - be. Taka logika wrecz powala. Czyjes musi byc oczywiscie do du..
Odpowiedz cytując