zbymak napisał(a):

|
Tym nazwiskiem jak sie uda bedzie uczestnik ostatnich MS.Jest jeszcze taka opcja ,ze beda jeszcze 3 transfery.Musimy czekać na rozwoj wypadkow
|
Wszystko zależy czy uda się przejść Azerów i następnie na kogo trafimy w losowaniu 4 rundy...
Jeżeli sprzedamy Diaza to siłą rzeczy również można liczyć na transfery...