Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31887
Stary 26.07.2010, 20:03
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Tym nazwiskiem jak sie uda bedzie uczestnik ostatnich MS.Jest jeszcze taka opcja ,ze beda jeszcze 3 transfery.Musimy czekać na rozwoj wypadkow
Wszystko zależy czy uda się przejść Azerów i następnie na kogo trafimy w losowaniu 4 rundy...
Jeżeli sprzedamy Diaza to siłą rzeczy również można liczyć na transfery...
Odpowiedz cytując