Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31886
Stary 26.07.2010, 20:02
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Tym nazwiskiem jak sie uda bedzie uczestnik ostatnich MS.Jest jeszcze taka opcja ,ze beda jeszcze 3 transfery.Musimy czekać na rozwoj wypadkow
To się rozszaleli......Ale szczerze nie wiem czy to dobrze. Bo po pierwsze nie znamy wartości ( w większości) tych zawodników których pozsykalismy. Może być tak że okaże się iż ilość wzięła góre nad jakością...a po drugie to jeśli chcą dokonać tych transferów, to muszą to być gracze naprawdę którzy wzmocnią nasz zespół a nie go tylko uzupełnią. Bo jako tako ten zespół już rezerwowych ma. Trzeba wzmocnień.

Oczywiście liczę ze nasze 7 zakupów sprawdzi się jak najlpiej, chciałbym żeby byli naszymi gwiazdami, ale za dobrze nie znam jeszcze ich umiejętności więc zachowuję powściągliwość.....rozumiecie....
Odpowiedz cytując