Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31884
Stary 26.07.2010, 19:42
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Postiga to jeszcze nie emeryt przecież, Nonda już prędzej.
A przytoczy ktoś wypowiedź prezesa, że jest temat ze znanym zawodnikiem na rzeczy? Bo pamiętam, że Jarosz tylko odpowiedział na pytanie, że na pewno ktoś taki by pomógł w marketingu

http://www.sport.pl/sport/1,65025,8176627,B.html

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...pnia,id,t.html
Ostatnio edytowane przez kibicwisły1906 : 26.07.2010 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując