|
Senior Member
Offline
|
|
Incognito2192 napisał(a): 
Postiga to jeszcze nie emeryt przecież, Nonda już prędzej.
A przytoczy ktoś wypowiedź prezesa, że jest temat ze znanym zawodnikiem na rzeczy? Bo pamiętam, że Jarosz tylko odpowiedział na pytanie, że na pewno ktoś taki by pomógł w marketingu
|
http://www.sport.pl/sport/1,65025,8176627,B.html
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...pnia,id,t.html
Ostatnio edytowane przez kibicwisły1906 : 26.07.2010 o godz. 19:44.
|
|