Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31883
Stary 26.07.2010, 19:36
Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby płacić milion euro za pierdzenie w ławę. I to w momencie, gdy kontrakty motywacyjne zaczynają powoli spełniać swoją rolę. W końcu dopiero od tego sezonu zacznie się konkurencja o miejsce w składzie ( a przynajmniej powinna).
Odpowiedz cytując