Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2036
Stary 26.07.2010, 19:29
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bez urazy ale żal czytać Twoje teksty, jak nisko można upaść
W pełni się zgadzam z Tobą Ogryzku Ale prawda jest taka , że nie wytrzymam długo bez forum i prędzej czy później bym tu na kogoś naszczekał... a taki prewencyjny ban dużo moderatorów nie kosztuje. Już raz dostałem bana za mówienie moderatorowi Wofemu co powinien robić, dlaczego teraz nie chce dać skoro robię dokładnie to samo?
Ostatnio edytowane przez Lysy : 26.07.2010 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując