Ogryzek napisał(a):

|
Bez urazy ale żal czytać Twoje teksty, jak nisko można upaść
|
W pełni się zgadzam z Tobą Ogryzku

Ale prawda jest taka , że nie wytrzymam długo bez forum i prędzej czy później bym tu na kogoś naszczekał... a taki prewencyjny ban dużo moderatorów nie kosztuje. Już raz dostałem bana za mówienie moderatorowi Wofemu co powinien robić, dlaczego teraz nie chce dać skoro robię dokładnie to samo?
