|
Jakos dziwne mam przeczucie ze gdyby faktycznie doszloby do transferu tego "znanego nazwiska" to suma transferu moglaby dwu lub trzykrotnie przebic ta kwote ktora Legia zaplacila za Vrdloljaka czy innego Knezevicia(nie wiem kto to u nich kosztowal ten mityczny Milion Euro...).
|