Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1161
26.07.2010, 19:20
Miałam ustalony egzamin na 13:30, a o 13:20 pojawiło się moje nazwisko, więc lepiej przyjść wcześniej.
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka