Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31877
Stary 26.07.2010, 19:15
Cytat:
Nie boj nic, kampania marketingowa by sprawila ze zdazylbys o nim uslyszec duzo.
To byłby pierwszy tak naprawdę sprawdzian działu marketingu. Nie mam zamiaru polemizować nt tego czy udałoby się DM przyciągnąć nim ludzi na stadion czy nie bo tego nikt nie wie. Wiem za to natomiast, że zapewnieniem ludzi na stadionie byłby wysoki transfer gotówkowy (może tego "głośnego nazwiska"), np. przekroczenie miliona euro za transfer i przebicie kwoty Legii.

Żeby nie było, z tego okienka jestem bardzo zadowolony. Nie jestem kibicem sukcesu mimo iż Wiśle zacząłem kibicować dopiero od sezonu 2002/2003 w pamiętnych wojażach europejskich.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując