Proponuje przekonać Jacka Bąka, żeby jeszcze pograł rok. Wtedy stworzy z Cleberem najstarszą parę stoperów w lidze
A tak na serio, to myślę, że nie należy sprowadzać takiego zawodnika, które jedyne co ma to nazwisko. Jedynie doprowadzałoby to do konfliktów. Koleś uważałby się z bóstwo itp. Dla mnie lepiej sprowadzić jakiegoś rezerwowego, który będzie przynajmniej ambicje posiadał.
Niektórzy mówili w kontekście Makinwy, że będzie to przepłacony transfer. W takim razie po co nam jakaś super gwiazda
