WiślakMyślenice napisał(a):

|
1906% racji. Tym kimś, który ma duże nazwisko jest niestety Smolarek, Krzynówek, może Frankowski lub inny z Wisły z sezonu 2002/2003. To musi być głośne nazwisko u nas w kraju żeby przyciągnął pikników. Gwiazda z zachodniej Europy "raczej" nie wchodzi w grę. Przewijało się nazwisko Nondy, lecz nie wiem kim on do cholery jest i gdybym był piknikiem też to nazwisko by mi g**no powiedziało.
|
Nie boj nic, kampania marketingowa by sprawila ze zdazylbys o nim uslyszec duzo.