mr_kwolf napisał(a):

Nie łączyłbym tych dwóch faktów. Co to za "nazwisko" z ławki rezerwowej Premier League? Grać pewnie potrafi, ligę wciągnąłby nosem ale nie o to chodzi w tym transferze. Typowy piknik nie przyjdzie po to żeby go zobaczyć.
Prędzej chodzi o nazwisko typu Kluivert, już nie ta forma, już nie te lata ale nazwisko działa i wielu ludzi przyjdzie tylko po to żeby go zobaczyć na żywo.
|
Na inne nazwisko nie ma co liczyć. Nie jestesmy emiratami, więc dużo nie zapłacimy. Na bank będzie split kontraktu pomiędzy Wisłą, a klubem, który chce trochę odciążyć budżet. Zresztą najczęściej piłkarz swoją grą przyciąga na stadion piknika. Bo co z tego, że będzie znany, jak np przegra rywalizację z typem z ME. Będą się ludzie wpatrywać w ławkę rezerwowych cały mecz ?
