Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31871
Stary 26.07.2010, 19:08
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie łączyłbym tych dwóch faktów. Co to za "nazwisko" z ławki rezerwowej Premier League? Grać pewnie potrafi, ligę wciągnąłby nosem ale nie o to chodzi w tym transferze. Typowy piknik nie przyjdzie po to żeby go zobaczyć.
Prędzej chodzi o nazwisko typu Kluivert, już nie ta forma, już nie te lata ale nazwisko działa i wielu ludzi przyjdzie tylko po to żeby go zobaczyć na żywo.
Na inne nazwisko nie ma co liczyć. Nie jestesmy emiratami, więc dużo nie zapłacimy. Na bank będzie split kontraktu pomiędzy Wisłą, a klubem, który chce trochę odciążyć budżet. Zresztą najczęściej piłkarz swoją grą przyciąga na stadion piknika. Bo co z tego, że będzie znany, jak np przegra rywalizację z typem z ME. Będą się ludzie wpatrywać w ławkę rezerwowych cały mecz ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.07.2010 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując