|
Jakiś przykład? Bo wg mnie nie da się znaleść zawodnika o takich parametrach który chciałby przyjść grać do Wisły. Bo nawet zawodnicy drużyn typu Chile czy Paragwaj którzy byliby rezerwowymi w swoich klubach nie są raczej na tyle medialni żeby przyciągnąć jakiegoś piknika na trybuny. Bo np. co taki Fabian Orellana (reprezentant Chile) powie zwykłemu zjadaczowi chleba? Czy nawet Jonathan Santana (reprezentant Paragwaju, podstawowy zawodnik Wolfsburga)? Nic, to bardzo dobrzy piłkarze ale niemedialni i nie przyciągną kibiców tak jak nawet podstarzały Rivaldo, Mario Jardel (ludzie którzy mają po 20 pare lat na pewno pamiętają jak pare lat temu rządził i dzielił w FC Porto i jarali by się mocno że przychodzi do Polski).
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|