Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 26.07.2010, 18:59
masterlag - przy samym wyjezdzie z placu są 3 miejsca w ktorych mozesz oblac. Poza tym stopem, jest małe przewężenie i znak dotyczący pierwszeństwa przejazdu - mają je Ci, którzy wracają z miasta, oraz takie małe skrzyżowanko, gdzie pierwszeństwo mają ci z prawej.

Ja egzamin mam w ten czwartek. I czy ktoś może powiedzieć jak się to odbywa? Mam o 9:30 rozpoczęcie łączonego. Czy to znaczy ze wtedy wchodzę do sali komputerowej? Na takim kwitku mam napisane, że jest to godzina rozpoczęcia losowania. Potem po teorii siedzę w poczekalni i czekam, aż mnie wywołają.. I czy po zdanym (oby!) egzaminie praktycznym dostaję jakiś kwit od egzaminatora i idę do jakiegoś okienka, czy co?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując