mr_kwolf napisał(a):

Nie łączyłbym tych dwóch faktów. Co to za "nazwisko" z ławki rezerwowej Premier League? Grać pewnie potrafi, ligę wciągnąłby nosem ale nie o to chodzi w tym transferze. Typowy piknik nie przyjdzie po to żeby go zobaczyć.
Prędzej chodzi o nazwisko typu Kluivert, już nie ta forma, już nie te lata ale nazwisko działa i wielu ludzi przyjdzie tylko po to żeby go zobaczyć na żywo.
|
Wciaz moze byc jednak tak, ze wypozycza do tego zespolu gracza mlodego, o duzych umiejetnosciach, uczestnika mistrzostw swiata w RPA, ktory wyszedl z grupy(

) a mimo to siedzi na lawce w swoim klubie a w reprezentacji jest jednym z najlepszych graczy

. I dopiero taki pilkarz przyciagnalby na trybuny tlumy ludzi

.