Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31861
Stary 26.07.2010, 18:38
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wilk wyglada jak nażelowany chłopiec ,bardziej by pasowałw Amice
Z całą stanowczością zapewniam, że zarówno Rios jak i Wilk nie mają na włosach żelu
Są różne inne substytuty jak np. guma, pasta, klej do włosów, bo w ich przypadku nie wygląda to tak tendencyjnie jak żel. Skłaniałbym się ku paście


Zadowolenie z okienka jest i być powinno. Moim zdaniem Chavez to będzie ostatni transfer do klubu. Co do transferów Z KLUBU, sam jestem ciekaw...

Niemniej jednak najbardziej cieszyć powinny nas słowa prezesa Basałaja z wywiadu.

Cytat:
Właściciel mnie przekonał, bo sam był przekonany do zmian.

Czym?

- Zgodą na przebudowę struktur klubu i zasad funkcjonowania.
Stadion, nowe struktury zarządzania, wszystko co najważniejsze, co usprawni działanie, transfery i inne
Odpowiedz cytując