AS82 napisał(a):

Wilk wyglada jak nażelowany chłopiec ,bardziej by pasowałw Amice
|
Z całą stanowczością zapewniam, że zarówno Rios jak i Wilk nie mają na włosach żelu

Są różne inne substytuty jak np. guma, pasta, klej do włosów, bo w ich przypadku nie wygląda to tak tendencyjnie jak żel. Skłaniałbym się ku paście
Zadowolenie z okienka jest i być powinno. Moim zdaniem Chavez to będzie ostatni transfer do klubu. Co do transferów Z KLUBU, sam jestem ciekaw...
Niemniej jednak najbardziej cieszyć powinny nas słowa prezesa Basałaja z wywiadu.
Cytat:
Właściciel mnie przekonał, bo sam był przekonany do zmian.
Czym?
- Zgodą na przebudowę struktur klubu i zasad funkcjonowania.
|
Stadion, nowe struktury zarządzania, wszystko co najważniejsze, co usprawni działanie, transfery i inne
