Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31860
Stary 26.07.2010, 18:37
tofik napisał(a):Wyświetl post
Tego kolesia z nazwiskiem pewnie wypożyczą. Będzie to gracz, który się nie mieści w składzie mocniejszej drużyny z EPL PD czy cuś. Tak by wynikało z zapowiedzi prezesa.
Nie łączyłbym tych dwóch faktów. Co to za "nazwisko" z ławki rezerwowej Premier League? Grać pewnie potrafi, ligę wciągnąłby nosem ale nie o to chodzi w tym transferze. Typowy piknik nie przyjdzie po to żeby go zobaczyć.
Prędzej chodzi o nazwisko typu Kluivert, już nie ta forma, już nie te lata ale nazwisko działa i wielu ludzi przyjdzie tylko po to żeby go zobaczyć na żywo.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując