tofik napisał(a):

|
Tego kolesia z nazwiskiem pewnie wypożyczą. Będzie to gracz, który się nie mieści w składzie mocniejszej drużyny z EPL PD czy cuś. Tak by wynikało z zapowiedzi prezesa.
|
Nie łączyłbym tych dwóch faktów. Co to za "nazwisko" z ławki rezerwowej Premier League? Grać pewnie potrafi, ligę wciągnąłby nosem ale nie o to chodzi w tym transferze. Typowy piknik nie przyjdzie po to żeby go zobaczyć.
Prędzej chodzi o nazwisko typu Kluivert, już nie ta forma, już nie te lata ale nazwisko działa i wielu ludzi przyjdzie tylko po to żeby go zobaczyć na żywo.