Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31859
Stary 26.07.2010, 18:35
Tego kolesia z nazwiskiem pewnie wypożyczą. Będzie to gracz, który nie mieści się w składzie mocniejszej drużyny z EPL PD itd. W stylu Makinwy. Tak by wynikało z wypowiedzi prezesa. Nie jest to głupie. Ściagnąłby kibiców i zainteresowanie mediów. Zawsze to lepsza rozpoznawalność dla klubu.
Odpowiedz cytując