Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 26.07.2010, 18:28
Podobno miasto docisnęło KP Legia i byli zmuszeni podpisać, wszakże to stadion miasta, a nie ITI.
Tak czy siak jestem niezmiernie szczęśliwy, że w końcu doszło do konsensusu, który wydawał się jeszcze kilka miesięcy temu nierealny (sam byłem pesymistą w tej sprawie).

Największy transfer tego lata... 12-sty kibic powraca!
Zobaczymy co się będzie działo 7 sierpnia na Ł3
Ostatnio edytowane przez emj10 : 26.07.2010 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując