Podobno miasto docisnęło KP Legia i byli zmuszeni podpisać, wszakże to stadion miasta, a nie ITI.
Tak czy siak jestem niezmiernie szczęśliwy, że w końcu doszło do konsensusu, który wydawał się jeszcze kilka miesięcy temu nierealny (sam byłem pesymistą w tej sprawie).
Największy transfer tego lata... 12-sty kibic powraca!
Zobaczymy co się będzie działo 7 sierpnia na Ł3
