!!IRIVER!! napisał(a):

Ale pierdzielicie. Zawsze były transmitowane po 3 mecze w kolejce.. Sporadycznie się zdarzały 4. Zresztą to nie ten temat...
Proszę, aby mod przeniósł te posty do innego tematu - np. ekstraklasa 2010/11
|
Nie sporadycznie tylko zawsze były pokazywane 3 mecze. Nie mniej, nie więcej, zawsze 3. Tak jest w umowie z Ekstraklasą ustalone i tego się trzymaja.