Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31858
Stary 26.07.2010, 18:22
i tego sie wlasnie obawialem;/ moze jednak nie popelnia dzialacze takiego bledu. On ma wiekszy talent niz Jonczyk, zaryzykowalbym nawet stwierdzenie ze w przyszlosci bedzie lepszy niz Lewandowski.
Odpowiedz cytując