Wyświetl pojedynczy post
malolat90x
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31857
Stary 26.07.2010, 18:10
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
panowie nie orientuje sie ktos jak ma sie sprawa z testowanym napastnikiem w mlodej Wisle, z Michalem Szewczykiem?
nie pojechał na obóz z ME Wisły do Zakopanego ... więc pewnie z niego zrezygnujemy i stracimy spory talent ... już jeden straciliśmy ( Michał Jończyk - aktualnie Górnik Zabrze) a Szewczyk ma lepsze oferty niż gra w ME w Wiśle ...
Odpowiedz cytując