kondzio7 napisał(a):

|
panowie nie orientuje sie ktos jak ma sie sprawa z testowanym napastnikiem w mlodej Wisle, z Michalem Szewczykiem?
|
nie pojechał na obóz z ME Wisły do Zakopanego ... więc pewnie z niego zrezygnujemy i stracimy spory talent ... już jeden straciliśmy ( Michał Jończyk - aktualnie Górnik Zabrze) a Szewczyk ma lepsze oferty niż gra w ME w Wiśle ...