Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31855
Stary 26.07.2010, 17:56
Moim zdaniem zawodnik z nazwiskiem powinien grać na lewej obronie. Tu sytuacja wygląda słabo. Piotrek Brożek to bardziej pomocnik niż obrońca, a Diaz jest słaby w odbiorze i mało zwrotny. Ta pozycja moim zdaniem potrzebuje sporego wzmocnienia.
Odpowiedz cytując