Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
malolat90x
Member
Od: 07.2007
Skąd: Azory
Offline
#
1349
26.07.2010, 17:34
w jakich terminach będą rozgrywane mecze IV rundy ( pierwszy mecz i rewanż ) ? (oczywiście przyjmuje że będziemy w tej rundzie grali )
malolat90x
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do malolat90x
Znajdź inne posty napisane przez malolat90x