emailowiec napisał(a):

|
Mecz z Arką i tak nie będzie transmitowany na żywo przez Canal+ (ekstraklasa.org). Nie możemy zamienić się godziną rozgrywania meczu z Lechią Gdańsk (14.45)?
|
Canal+ pokazuje wszystkie mecze Legii, Wisły i Lecha (Live) wiec głownych faworytow to Mistrzostwa Polski a OS ma pozostałe spotkania. W ostatnim sezonie tylko meczu z Polonia Bytom nie było na C+. Jeszcze nic nie jest powiedziane, ze meczu Wisly nie przeprowadzi własnie Canal+. Co do wypowiedzi Pana Basałaja cos jest na rzeczy - na Orange Sport Info z duzym przekonaniem mowił, ze 4 runda eliminacji LE (jak awansujemy) odbedzie sie na Reymonta. Sa jakies jeszcze małe niedogodnosci ale nie tak duze, by nie dało sie ich rozwiazac.