emailowiec napisał(a):

|
Mecz z Arką i tak nie będzie transmitowany na żywo przez Canal+ (ekstraklasa.org). Nie możemy zamienić się godziną rozgrywania meczu z Lechią Gdańsk (14.45)?
|
Wszystkie mecze mają transmisję live, tylko większość jest wyświetlana w OS. Dlatego mecze się odbywają od wczesnego popołudnia do wieczora. A i tak za wszystkie transmisje odpowiada spółka wykonawcza C+. Więc jak im oświetlenie nie pasuje, to nie pasuje i juz.