Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2010, 15:42
Ale nie ma co się ekscytować! Twierdzę po prostu, że nie ma co bazować na zwycięstwie z bardzo przeciętnym rywalem. Dopiero mecz z Azerami pokaże nam, w którym miejscu jesteśmy.