Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.07.2010, 15:38
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Wisła jak narazie też nic nie pokazała.
Tak, ale co miała pokazać? Mamy za sobą dopiero dwa mecze. Gdybyśmy wygrali 2 razy po 10:0 moglibyśmy powiedzieć, że to olbrzymi sukces?

Wisła pokazała, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia szczytu formy na IV rundę. W III nie ma jeszcze tak mocnych rywali, więc ją przejdziemy, tym bardziej, że przecież będziemy mocniejsi niż w II.