bonawentura napisał(a):

|
Wisła jak narazie też nic nie pokazała.
|
Tak, ale co miała pokazać? Mamy za sobą dopiero dwa mecze. Gdybyśmy wygrali 2 razy po 10:0 moglibyśmy powiedzieć, że to olbrzymi sukces?
Wisła pokazała, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia szczytu formy na IV rundę. W III nie ma jeszcze tak mocnych rywali, więc ją przejdziemy, tym bardziej, że przecież będziemy mocniejsi niż w II.