Wyświetl pojedynczy post
micmac
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4877
Stary 26.07.2010, 15:09
I nie mówcie mi, że ranking się nie liczy. Bo to wokół rankingu wszystko się kręci. Gdyby nie to że Inter wygrał ligę mistrzów, to Niemcy w tym sezonie mieli by 4 drużyny w LM a Włosi tylko 3...
Oczywiście nam do tego żeby mieć więcej ekip w pucharach brakują lata świetlne, ale do tego aby startować od wyższych rund i unikać takich wpadek jak z Levadia brakuje nam parę dobrych sezonów w pucharach.
Odpowiedz cytując