|
bo u nas juz tak jest ze skrajnosci w skrajnosc. Kilka lat temu wszyscy meega napinka, ze jedziemy rowno z wszystkimi. Po kilku kleskach wszystko sie w druga strone obrucilo. Pelne respekt dla Litwinow, o Azerach juz nawet nie ma co pisac, bo oni nas zjedza na sniadanie.. ;]
|