Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1333
Stary 26.07.2010, 14:56
bo u nas juz tak jest ze skrajnosci w skrajnosc. Kilka lat temu wszyscy meega napinka, ze jedziemy rowno z wszystkimi. Po kilku kleskach wszystko sie w druga strone obrucilo. Pelne respekt dla Litwinow, o Azerach juz nawet nie ma co pisac, bo oni nas zjedza na sniadanie.. ;]