Belzebub napisał(a):

Czy nie ma już mozliwosci, aby mecz z Arką zagrać na Reymonta?Chodzi o system ewidencji?
Na S K W K piszą, ze Arka zamówiła 300 biletów na Suche Stawy..
Ja pierdziele, chyba nigdy sie nie doczekamy meczu na Reymonta..
|
Zaraz, zaraz, czegoś tutaj nie rozumiem.
Żeby udostępnić kibicom trybunę E potrzeba jedynie przenieść kontenery.
Trybuna C będzie gotowa.
Jedynym problem miało być oświetlenie. Wisła miała dogadać się z ekstraklasą co do wcześniej godziny rozgrywania meczu z Arką( tak jak to miało miejsce na Legii ). Pomijając wypowiedź prezesa, że oświetlenie będzie gotowe na 4 rundę Ligi Europejskiej.
Nie wiem jak Was, ale mnie zaraz trafi jakaś kur%%a!
.......