Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13071
Stary 26.07.2010, 14:47
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Czy nie ma już mozliwosci, aby mecz z Arką zagrać na Reymonta?Chodzi o system ewidencji?
Na S K W K piszą, ze Arka zamówiła 300 biletów na Suche Stawy..

Ja pierdziele, chyba nigdy sie nie doczekamy meczu na Reymonta..
Zaraz, zaraz, czegoś tutaj nie rozumiem.
Żeby udostępnić kibicom trybunę E potrzeba jedynie przenieść kontenery.
Trybuna C będzie gotowa.
Jedynym problem miało być oświetlenie. Wisła miała dogadać się z ekstraklasą co do wcześniej godziny rozgrywania meczu z Arką( tak jak to miało miejsce na Legii ). Pomijając wypowiedź prezesa, że oświetlenie będzie gotowe na 4 rundę Ligi Europejskiej.
Nie wiem jak Was, ale mnie zaraz trafi jakaś kur%%a!
.......
Odpowiedz cytując