|
wpisuję to w element docelowy i wyskakuje komunikat, że ścieżka jest nieprawidłowa...chyba poprostu zainstaluję go od nowa
E: O Działa! nie zrobiłem odstępu poprostu. Dzięki wielkie Kreseq!
Tylko widzę, że niestety wszystkie skiny, facepacki, logopacki, kitspacki poszły się ... tak?
Ostatnio edytowane przez rafalek : 26.07.2010 o godz. 14:04.
|