Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3984
Stary 26.07.2010, 13:57
wpisuję to w element docelowy i wyskakuje komunikat, że ścieżka jest nieprawidłowa...chyba poprostu zainstaluję go od nowa

E: O Działa! nie zrobiłem odstępu poprostu. Dzięki wielkie Kreseq!

Tylko widzę, że niestety wszystkie skiny, facepacki, logopacki, kitspacki poszły się ... tak?
Ostatnio edytowane przez rafalek : 26.07.2010 o godz. 14:04.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując