Matti1231 napisał(a):

|
Ja również uważam ,że ten dwumecz powinniśmy spokojnie przejść. Gorzej będzie w IV rundzie - znając nasze szczęście w losowaniu to liverpool bądż juve .
|
Przeżyłby to nawet,ale pod jednym warunkiem - połowa dwumeczu na R22.
Azerów nie zamierzam się obawiać tylko dlatego że amica gra bardzo słabo. Pyry po prostu dostały od losu lekcję pokory, nasi piłkarze te lekcję odebrali rok temu,więc tym razem nie ma się czym martwić.