Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31839
Stary 26.07.2010, 13:47
Zaza napisał(a):Wyświetl post
Ten komentarz dotyczył dodatkowego transferu, prócz stopera...
Czytaj ze zrozumieniem.
Wiem o tym tylko poprostu zasugerowałem sie tym, ze nadal szukamy zawodnikow na pozycje obroncy.
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wilk wyglada jak nażelowany chłopiec ,bardziej by pasowałw Amice
Wszyscy chca wygladac jak Ronaldo
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 26.07.2010 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując