Zaza napisał(a):

Ten komentarz dotyczył dodatkowego transferu, prócz stopera...
Czytaj ze zrozumieniem.
|
Wiem o tym tylko poprostu zasugerowałem sie tym, ze nadal szukamy zawodnikow na pozycje obroncy.
AS82 napisał(a):

Wilk wyglada jak nażelowany chłopiec ,bardziej by pasowałw Amice
|
Wszyscy chca wygladac jak Ronaldo
